Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Morbi eu nulla vehicula, sagittis tortor id, fermentum nunc. Donec gravida mi a condimentum rutrum. Praesent aliquet pellentesque nisi.

Blog

HomeAktualityRočník 2019

Ročník 2019

Zdravíme všechny příznivce našeho malého vinařství!

Ve světě se toho děje všude pořád dost a aktuálně povětšinou ne zrovna moc dobrého. Nicméně, u nás ve sklípku bylo a je vše v pořádku, a tak po zhruba 6 měsících od sběru dozrála první polovina šarží z uplynulého ročníku. Na tu druhou si ještě budete muset chvilku počkat…Ročník to byl u nás na severu opět velmi teplý a tak se v naší nabídce opět objevuje např. Kerner vyzrálý na 25*ČNM či jedinečný Pet-Nat, u kterého volíme dřívější termín sklizně.Všechny akce, kde byste nás mohli potkat a ochutnat nový ročník, se pomalu a jistě ruší, je tedy naší povinností zabezpečit vašim mlsným jazýčkům rozvoz až do domu.

Objednávejte ideálně po 1 krabici = 6 lahví, ale vše je na individuální domluvě.Na 6ks lahví, tedy krabici, dle vašeho výběru, poskytujeme při osobním odběru u nás ze sklípku slevu 10%.
Okolí Kadaň – Žatec – Chomutov – Louny = rozvoz zdarma. Do větších dálek vám krabičku doveze messenger (doprava max dvou krabic zdarma,více dle domluvy ).

Cesta lahví až k vám do skleničky už nemůže být jednodušší:) Stačí zavolat +420777865977.

Aktuální nabídku naleznete zde.

previousnext